Bienvenue à l’Alliance Française de Kharkiv !

Calendrier et Tarifs DELF/ DALF 2021

Les informations dont vous aurez besoin pour vous inscrire au DELF ou au DALF à l’Alliance Française de Kharkiv.

Choisir l'Alliance Française

 

L'Alliance Française en Ukraine propose une gamme complète d'événements culturels dédiés à la langue française et à la culture francophone, organisés en coopération avec l'Institut français d'Ukraine.

Ми пропонуємо своїм учням:

 

Z

Programmes éducatifs:

Il est engagé dans la formation postdoctorale des professeurs de français, des bibliothécaires des médias et du personnel administratif.  

Z

Навчатися у Франції:

Альянс Франсез є представником Campus France, де вам нададуть інформацію, поради та консультації щодо навчання у Франції. Команда Альянс Франсез регулярно відвідує школи та університети, щоб інформувати студентів про навчанні у найкращих університетах Франції.

Z

Співпрацювати з Францією:

Альянс співпрацює зі школами, університетами, асоціаціями, інституційними партнерами міста та області для встановлення та зміцнення зв'язків з Францією та французами.

Z

Examens:

L’Alliance Française de Kharkiv est le seul centre où vous pouvez passer les principaux tests et examens de langue française - le DELF ou le DALF, le TEF/ TEFAQ/TEF Canada, ou les Diplômes de Français Professionels (DFP).

Z

Відкрити для себе французьку культуру:

Альянс Франсез м. Харкова пропонує культурні заходи, організовані у співпраці з великими представниками місцевого культурного життя. Крім того, Альянс Франсез пропонує культурні та освітні заходи, зокрема кіноклуб, розмовний клуб тощо.

Альянс Франсез м. Харкова, відкритий у 2014 році, є асоціацією, що регулюється місцевим законодавством. Адміністраційну Раду АФ м. Харкова очолює Володимир Єрмаченко, проректор Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця. Альянс Франсез м. Харкова є частиною мережі Французького Інституту та 6 установ Альянс Франсез на території України. Він також є частиною понад 1000 Альянсів у більш ніж 130 країнах світу.

Завітайте до Альянс Франсез, щоб відкрити для себе Францію та франкофонний світ!

Meilleurs professeurs qui suivent des formations chaque année.

Professeurs

Groupes pour tous les niveaux du français.

Niveaux

Evènements culturels pour pratiquer le français.

Evènements

Présence d’un locuteur natif pendant l’année.

Natif

Quoi de neuf à l'Alliance Française ?

Вивчайте французьку з нами

Завітайте на курси французької мови у Харкові в Альянс Франсез. Курси французької мови у Харкові в Альянс Франсез допоможуть Вам скласти іспити DELF та DALF (або TEF) та підготуватися до навчання у Франції.

Інтенсивний курс французької мови

30 годин + 20 занять = 4200 грн

Запрошуємо всіх бажаючих на інтенсивний курс французької мови, який проходитиме за участю викладача із Франції!
Інтенсивний курс французької мови – це прекрасна можливість почати вивчати французьку мову або поліпшити свій рівень.

Онлайн-курси французької мови

30 ГОДИН = 4200 грн

Онлайн-курси французької мови від Альянс Франсез є найкращим рішенням, якщо ви бажаєте вивчати французьку швидко та ефективно. Альянс Франсез пропонує курси з підходящим для вас графіком та інтенсивністю: зранку, вдень чи ввечері. Один, два рази на тиждень чи навіть частіше, якщо ви цього забажаєте.

Курси французької мови у Харкові для дорослих

2,5 місяцІ + 30 годин + 20 занять = 4200 грн

Ви бажаєте вивчати французьку мову у дружньому оточенні, з викладачами вищого рівня,у найкращому франкомовному центрі Харкова? Завітайте на курси французької мови в Альянс Франсез м.Харкова!

Індивідуальні заняття та заняття у парах

Від 5-ти занять = 400,00грн/год

Заняття за індивідуальним графіком, що розробляється згідно вашим цілям.

Курси французької мови для підлітків

30 годин + 20 занять = 3600,00 грн

Для підлітків віком від 12 до 17 років Альянс Франсез м. Харкова пропонує курси французької мови підлітків всіх рівнів, від початківця до незалежного користувача (від A1 до B2).

Курси французької мови для дітей

20 годин + 20 занять = 3200,00 грн

Для дітей віком від 5-и до 11 років, Альянс Франсез пропонує курси французької мови для всіх рівнів : від початківця до рівня В1. З нашою командою професійних та мотивованих викладачів Ваша дитина відкриє нову мову, новий світ, нову культуру!

Alliance Française, étudier et vivre en français

 Soyez informés des actualités de l’Alliance

Les inscriptions sont ouvertes !

Les cours de l'Alliance Française à Kharkiv vous aideront à maîtriser la langue française des bases aux plus hauts niveaux de compétence !

Les partenaires et mécènes de l'Alliance Française de Kharkiv

Commencez à apprendre le français dès aujourd'hui !

Vous souhaitez apprendre le français dans une ambiance conviviale, avec des professeurs de haut niveau, dans le meilleur centre francophone de Kharkiv ? Visitez les cours de français à Kharkiv à l'Alliance Française !

Regardez tous les coursNous contacter