Обрати сторінку

Індивідуальні та парні заняття

Індивідуальні та парні заняття з французької в Альянс Франсез допоможуть вивчати французьку мову за індивідуальним графіком, а саму програму навчання буде адаптовано згідно з вашою метою.

Індивідуальні та парні заняття з французької передбачають, що:

  • програма навчання адаптуватиметься в залежності від того, яку конкретну мету вивчення французької мови переслідує учень;
  • учні з напруженим графіком мають можливіть відвідувати курси і займатися у власному ритмі, обравши свій індивідуальний графік занять.

Індивідуальні та парні заняття з французької чудово підходять тим, хто має власний проект, хоче вивчити французьку у найкоротший термін або потребує знань у специфічній сфері.

Наші курси охоплюють вивчення французької мови, незалежно від вашого рівня: від початківця (рівень А1) і до просунутого рівня (рівень С1). Ми пропонуємо заняття в приміщенні Альянс Франсез м. Харкова, або дистанційно через платформу Zoom. Таким чином, наші курси адаптуються до вашого ритму життя та до нових санітарних умов.

Французька мова, яку викладають на курсах Альянс Франсез м.Харкова, є безперечно сучасною, адаптованою для активних людей, які бажають вивчити французьку мову для навчання, подорожей чи роботи.

В Альянс Франсез м.Харкова працюють викладачі-носії мови, а також українські викладачі, які пройшли численні навчальні курси. Ми працюємо з підручниками, нещодавно виданими у Франції, і гарантуємо актуальність курсів.

Потрібна додаткова інформація? Зв’яжіться з нами за номером +380 099 287 5619, або напишіть нам листа.

Найкращі викладачі французської, які проходять стажування щороку

Викладачі

Індивідуальні та парні курси французької мови у Харкові

Можете навчатися самостійно або у парі зі другом чи сім’єю

Заняття

Почни вивчати французьку сьогодні!

Бажаєте вивчати французьку мову у дружньому оточенні, з викладачами вищого рівня,у найкращому франкомовному центрі Харкова? Завітайте на курси в Альянс Франсез!

Дивитися всі курсиЗв'язатися з нами

Курси французької у Харькові

Інтенсивний курс французької мови

20 занять, 30 годин – 4400 грн

Запрошуємо всіх бажаючих на інтенсивний курс французької мови!
Інтенсивний курс французької мови – це прекрасна можливість почати вивчення французької або поліпшити свій рівень.

Онлайн-курси французької мови

20 занять, 30 годин – 4400 грн

Онлайн-курси французької від Альянс Франсез є найкращим рішенням, якщо ви бажаєте вивчати французьку швидко та ефективно. Альянс Франсез пропонує курси з підходящим для вас графіком та інтенсивністю: зранку, вдень чи ввечері. Один, два рази на тиждень чи навіть частіше, якщо ви цього забажаєте.

Курси французької мови для дорослих

2,5 місяці, 30 годин, 20 занять = 4400 грн

Ви бажаєте вивчати французьку мову у дружньому оточенні, з викладачами вищого рівня,у найкращому франкомовному центрі Харкова? Завітайте на курси французької мови в Альянс Франсез м.Харкова!

Індивідуальні заняття та заняття у парах

Від 5-ти занять – 470 грн/год

Заняття за індивідуальним графіком, що розробляється згідно вашим цілям.

Курси французької мови для підлітків

20 занять, 30 годин – 3780 грн

Для підлітків віком від 12 до 17 років Альянс Франсез м. Харкова пропонує курси французької мови підлітків всіх рівнів, від початківця до незалежного користувача (від A1 до B2).

Курси французької мови для дітей

20 занять, 20 годин – 3360 грн

Для дітей віком від 5-и до 11 років Альянс Франсез пропонує курси французької мови для всіх рівнів: від початківця до рівня В1. З нашою командою професійних та мотивованих викладачів Ваша дитина відкриє нову мову, новий світ, нову культуру!

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Будьте в курсі новин Альянсу

Реєстрацію відкрито!

Курси Альянс Франсез міста Харкова допоможуть вам опанувати французьку мову від основ до найвищих рівнів володіння!

Понеділок-п’ятниця з 10:00 до 18:00
обмеження доступу через COVID-19
Субота / неділя: не працюємо