Обрати сторінку

Курси французької мови для дітей

2 МІСЯЦІ, 20 годин, 20 занять

Для дітей віком від 5 до 11 років, Альянс Франсез пропонує курси французької мови для всіх рівнів: від початківця до рівня В1. З нашою командою професійних та мотивованих викладачів, ми пропонуємо жваві, цікаві, яскраві курси для Вашої дитини, щоб відкрити нову мову, новий світ, нову культуру!

На курсах французької мови для дітей в Альянс Франсез м. Харкова ваша дитина вивчить усі аспекти французької мови без особливих зусиль в ігровій формі:

  • Аудіювання
  • Читання
  • Усне мовлення
  • Письмове мовлення
  • Граматика

Курси французької мови для дітей в Альянс Франсез працюють як у приміщенні Альянс Франсез, так і дистанційно. Який би варіант ви не обрали, ми гарантуємо найкращий педагогічний підхід і швидкий прогрес у вивченні французької мови!

Завдяки спеціально підібраним підручникам, з урахуванням рівня та віку дитини (Les Loustics), учні крок за кроком прогресують, регулярно повторюючи новий навчальний матеріал, використовуючи його в ситуаціях, що максимально наближені до реального життя. Через гру, через пісні, фізичні вправи діти засвоюють нову лексику, нові засоби мовлення. Французька мова поступово стає новим інструментом комунікації.

На курсах французької мови для дітей в Альянс Франсез м. Харкова, ваші діти готуються до отримання міжнародного диплому DELF Prim. Ці іспити є додатковою мотивацією, адже діти готуються до складання іспитів DELF, необхідних для вступу до університету у Франції.

Наші викладачі, носії французької та/або української мови, завжди готові запропонувати дітям нові заходи, щоб мотивувати їх. Викладачі Альянс Франсез регулярно проходять навчання у Києві або у Франції щоб відкрити для себе освітні та технічні інновації і якнайкраще відповідати вимогам наших студентів.

Потрібна додаткова інформація? Зв’яжіться з нами за номером +380 099 287 5619, або напишіть нам листа.

 

Досвідчені викладачі, підготовлені до роботи з дітьми

Викладачі

Курси французької мови у Харкові для дорослих

2 місяцІ + 20 годин + 20 занять

3360

гривень

Групи вивчення
французької мови для всіх рівнів

Форма навчання

Почни вивчати французьку сьогодні!

Бажаєте вивчати французьку мову у дружньому оточенні, з викладачами вищого рівня,у найкращому франкомовному центрі Харкова? Завітайте на курси в Альянс Франсез!

Дивитися всі курсиЗв'язатися з нами

Курси французької у Харькові

Інтенсивний курс французької мови

20 занять, 30 годин – 4400 грн

Запрошуємо всіх бажаючих на інтенсивний курс французької мови!
Інтенсивний курс французької мови – це прекрасна можливість почати вивчення французької або поліпшити свій рівень.

Онлайн-курси французької мови

20 занять, 30 годин – 4400 грн

Онлайн-курси французької від Альянс Франсез є найкращим рішенням, якщо ви бажаєте вивчати французьку швидко та ефективно. Альянс Франсез пропонує курси з підходящим для вас графіком та інтенсивністю: зранку, вдень чи ввечері. Один, два рази на тиждень чи навіть частіше, якщо ви цього забажаєте.

Курси французької мови для дорослих

2,5 місяці, 30 годин, 20 занять = 4400 грн

Ви бажаєте вивчати французьку мову у дружньому оточенні, з викладачами вищого рівня,у найкращому франкомовному центрі Харкова? Завітайте на курси французької мови в Альянс Франсез м.Харкова!

Індивідуальні заняття та заняття у парах

Від 5-ти занять – 470 грн/год

Заняття за індивідуальним графіком, що розробляється згідно вашим цілям.

Курси французької мови для підлітків

20 занять, 30 годин – 3780 грн

Для підлітків віком від 12 до 17 років Альянс Франсез м. Харкова пропонує курси французької мови підлітків всіх рівнів, від початківця до незалежного користувача (від A1 до B2).

Курси французької мови для дітей

20 занять, 20 годин – 3360 грн

Для дітей віком від 5-и до 11 років Альянс Франсез пропонує курси французької мови для всіх рівнів: від початківця до рівня В1. З нашою командою професійних та мотивованих викладачів Ваша дитина відкриє нову мову, новий світ, нову культуру!

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Будьте в курсі новин Альянсу

Реєстрацію відкрито!

Курси Альянс Франсез міста Харкова допоможуть вам опанувати французьку мову від основ до найвищих рівнів володіння!

Понеділок-п’ятниця з 10:00 до 18:00
обмеження доступу через COVID-19
Субота / неділя: не працюємо