Обрати сторінку

Що таке Альянс Франсез?

Альянс Франсез — це місцева юридична асоціація, місія якої — популяризувати французьку мову та культуру. Кожна установа Альянс Франсез народжується за локальною ініціативою. Мережею Альянс Франсез управляє Рада, обрана з членів Асоціації. Рада делегує керівництво команді, яку очолює директор Альянс Франсез (який може бути французом/француженкою) (див. тут).

Власником бренду “Альянс Франсез” є Фонд Альянс Франсез (ФАФ), розташований у Парижі. Цей Фонд забезпечує дотримання Статуту Альянс Франсез, що гарантує історичні місії Альянс Франсез (див. тут). Коли установу Альянс Франсез наділяють повноваженнями, вона залишається локальною асоціацією, але вона підтримує співпрацю з усією мережею Альянс Франсез.

Харківський філіал Альянс Франсез було засновано у 2014 році за локальною ініціативою міста Харкова. Альянс Франсез міста Харкова функціонує, використовуючи власні ресурси, хоча для певних місій отримує матеріальну та фінансову підтримку від посольства Франції в Україні або Французького інституту в Україні.

Харківський Альянс знаходиться під управлінням Ради Директорів, що обирається на 2 роки Генеральною Асамблеєю. Взяти участь у зборах Генеральної Асамблеї можуть усі члени Асоціації Альянс Франсез міста Харків. Як і всі асоціації, Альянс Франсез відкритий для всіх бажаючих долучитися і покладається на участь своїх членів! Не вагайтесь приєднатися до нас, щоб взяти участь у створенні зв’язків між Харковом, Францією та франкофонним світом!

Актуальне

Події Альянс Франсез

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Будьте в курсі новин Альянсу

Понеділок-п’ятниця з 10:00 до 18:00
обмеження доступу через COVID-19
Субота / неділя: не працюємо