Обрати сторінку

Вечори французького кіно

Вечори французького кіно у Харкові!

З 3 по 9 лютого в кінотеатрі MULTIPLEX у ТРЦ Нікольський (вул. Пушкінська, 2а) відбудеться 17-й щорічний фестиваль найгучніших французьких прем’єр — «Вечори французького кіно»!

Незабаром ми опублікуємо розклад фільмів і поширимо посилання, щоб придбати квитки. А поки що пропонуємо ознайомитися з фільмами, які демонструватимуть на фестивалі:

« Haute couture » (Висока мода)

(2021) драма, комедія

Двадцятирічна швачка Жаді викрадає в паризькому метро сумочку. Коли вона з докором сумління вирішує повернути вкрадену річ, то виявляє, що її власниця – досвідчена працівниця швейної майстерні Dior. Це випадкове знайомство дозволяє Жаді дізнатися про світ високої моди.

Сеанс 03 лютого, чт., 19:00

« Un triomphe » (Тріумф)

(2020) комедія, драма

Актор погоджується очолити театральну студію у в’язниці суворого режиму і готує з в’язнями постановку п’єси Семюеля Беккета «В очікуванні Годо». Та чи вийде в нього?

Сеанс 07 лютого, пн., 19:00

« Envole-moi » (Лети зі мною)

(2021) комедія, драма

Тома проводить ночі в клубах і дні в ліжку. Зрештою його батькові, доктору Рейнхарду, це набридає, і він змушує його піклуватися про одного зі своїх маленьких пацієнтів — Маркуса, який з народження страждає від важкої хвороби.

Ця зустріч назавжди змінить життя обох.

Сеанс 05 лютого, сб., 19:00

« Petite maman » (Маленька мама)

(2021) драма, фентезі

Після смерті бабусі восьмирічна Неллі їде з батьками в будинок, де її мати Маріон провела дитинство. У лісі в околицях будинку Неллі зустрічає ще одну маленьку дівчинку, яка будує хатину на дереві.

І цю дівчинку звуть Маріон…

Сеанси:

  • 06 лютого, нд., 19:00
  • 08 лютого, вт., 19:00

« Amants » (Коханці)

(2020) драма, трилер

Ліза і Сімон кохають один одного з підліткового віку.

Одного вечора у Сімона щось пішло не так, і в результаті йому загрожує в’язниця, тож він вирішує втекти. Ліза чекає новин від Сімона, але без результату.

Через три роки на узбережжі Індійського океану вона виходить заміж за Лео, аж раптом їхні з Сімоном долі знову перетинаються…

Сеанси:

  • 04 лютого, пт., 19:00
  • 09 лютого, ср., 19:00

Актуальне

Події Альянс Франсез

Альянс Франсез, вивчай і живи французькою мовою

Будьте в курсі новин Альянсу

Понеділок-п’ятниця з 10:00 до 18:00
обмеження доступу через COVID-19
Субота / неділя: не працюємо