Cours de français à Kharkiv

Вивчайте французьку з нами

Завітайте на курси французької мови у Харкові в Альянс Франсез. Курси французької мови у Харкові в Альянс Франсез допоможуть Вам скласти іспити DELF та DALF (або TEF) та підготуватися до навчання у Франції.

Наші курси охоплюють вивчення французької мови, незалежно від вашого рівня, починаючи з рівня початківця (рівень А1), закінчуючи досвідченим (рівень С1). Ми пропонуємо інтенсивні та стандартні  курси, вдень та ввечері. Ми пропонуємо заняття в приміщенні  Альянс Франсез м.Харкова, або дистанційно через Zoom. Таким чином, наші курси адаптуються до Вашого ритму життя та до нових санітарних умов.

Ми відкриваємо групи цілий рік, тож не вагайтеся та реєструйтеся якомога швидше!

Наші курси призначені допомогти Вам відкрити французьку мову від основ до найвищих рівнів володіння. Наші курси французької мови у Харкові мають комунікативний підхід: з перших занять ви навчитеся розмовляти та писати на французькій мові; вправи на розуміння мовлення, взяті з повсякденного життя.

Французька мова, яку викладають на курсах Альянс Франсез м.Харкова, є безперечно сучасною, адаптованою для активних людей, які бажають вивчити французьку мову для навчання, подорожей чи роботи. Окрім мови, ви відкриєте для себе французьку культуру і зможете підготуватися (до іспитів DELF та DALF (і TEF!)

В Альянс Франсез м.Харкова працюють викладачі-носії мови, а також українські викладачі, які пройшли численні навчальні курси. Навчання проводиться в невеликих групах (максимум 10 слухачів, зазвичай 7-8 слухачів)  у класах, обладнаних якісним мультимедійним обладнанням.

Ми працюємо з підручниками, нещодавно виданими у Франції (Le nouvel Edito, Alter-Ego +), щоб завжди гарантувати актуальність курсів. Наші програми навчання відповідають Загальноєвропейської рекомендаціям з мовної освіти (CECER): від рівня А1 до рівня С2 ви будете прогресувати у всіх мовних навичках темпом групи.

Щоб дізнатись більше, ви можете зв’язатися з нами за номером +380 099 287 5619, або написати нам повідомлення.

Інтенсивний курс французької мови

30 годин + 20 занять = 4200 грн

Запрошуємо всіх бажаючих на інтенсивний курс французької мови, який проходитиме за участю викладача із Франції!
Інтенсивний курс французької мови – це прекрасна можливість почати вивчати французьку мову або поліпшити свій рівень.

Онлайн-курси французької мови

30 ГОДИН = 4200 грн

Онлайн-курси французької мови від Альянс Франсез є найкращим рішенням, якщо ви бажаєте вивчати французьку швидко та ефективно. Альянс Франсез пропонує курси з підходящим для вас графіком та інтенсивністю: зранку, вдень чи ввечері. Один, два рази на тиждень чи навіть частіше, якщо ви цього забажаєте.

Курси французької мови у Харкові для дорослих

2,5 місяцІ + 30 годин + 20 занять = 4200 грн

Ви бажаєте вивчати французьку мову у дружньому оточенні, з викладачами вищого рівня,у найкращому франкомовному центрі Харкова? Завітайте на курси французької мови в Альянс Франсез м.Харкова!

Індивідуальні заняття та заняття у парах

Від 5-ти занять = 400,00грн/год

Заняття за індивідуальним графіком, що розробляється згідно вашим цілям.

Курси французької мови для підлітків

30 годин + 20 занять = 3600,00 грн

Для підлітків віком від 12 до 17 років Альянс Франсез м. Харкова пропонує курси французької мови підлітків всіх рівнів, від початківця до незалежного користувача (від A1 до B2).

Курси французької мови для дітей

20 годин + 20 занять = 3200,00 грн

Для дітей віком від 5-и до 11 років, Альянс Франсез пропонує курси французької мови для всіх рівнів : від початківця до рівня В1. З нашою командою професійних та мотивованих викладачів Ваша дитина відкриє нову мову, новий світ, нову культуру!

Alliance Française, étudier et vivre en français

 Soyez informés des actualités de l’Alliance

Les inscriptions sont ouvertes !

Les cours de l'Alliance Française à Kharkiv vous aideront à maîtriser la langue française des bases aux plus hauts niveaux de compétence !